Haber

Kemer Belediyesi seçimde hasta ve engelli vatandaşlar için görev başında olacak

Kemer Belediyesi, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde oy kullanacak ağır hasta, yatalak ve engelli vatandaşları belediye araçlarıyla sandığa götürecek.

Kemer Belediyesi, Kemer’in tüm mahallelerinde Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci milletvekilliği seçimleri için oy kullanacak ağır hasta, yatalak vatandaşların hizmetinde olacak.

14 Mayıs seçimleri için oy kullanacak yatalak, ağır hasta ve engelli vatandaşları inançla sandığa götürecek 1 hasta ambulansı, 2 araç ve 3 belediye çalışanı.

444 0 297 numaralı Kemer Belediyesi İletişim Merkezi üzerinden Kemer Belediyesi’ne ulaşabilecek olan vatandaşlar, seçim günü evlerinden alınarak oy kullanacakları sandıklara götürülecek.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ağır hasta, yatalak ve engelli vatandaşların her zaman olduğu gibi seçim günü yanlarında olacağını söyledi.

Seçimlerde vatandaşların demokratik haklarını kullanmaları için çalışacaklarını belirten Lider Topaloğlu, “Belediye personelimiz ağır hasta, yatalak ve engelli vatandaşlarımızın seçimlerde demokratik haklarını kullanmalarına yardımcı olacak. Belediye ekiplerimiz, vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde sandığa ulaşmasını sağlamak için seçim günü görev başında olacak. Seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu