Haber

Ali Koç: İlk konteyner kentimizi Kahramanmaraş’ta açıyoruz

– Ali Koç: “Kahramanmaraş’ta ilk konteyner kentimizi açıyoruz”

Fenerbahçe Lideri Ali Koç:

Ali Koç, Gebze Fenerbahçe Derneği’nin açılışına katıldı

KOCAELİ – Gebze Fenerbahçe Derneği’nin açılış törenine katılan Fenerbahçe Lideri Ali Koç, 27 Temmuz’u işaret ederek, “Kahramanmaraş’ta ilk konteyner şehrimizi açıyoruz.”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Gebze Fenerbahçeliler Derneği’nin açılış törenine katıldı. Derneğin açılışına Lider Ali Koç’un yanı sıra Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan’ın yanı sıra yöneticiler İlker Dinçay ve Can Gebetaş katıldı. Taraftarlar ve dernek üyeleriyle fotoğraf çektiren Önder Koç, forma ve atkılarını imzaladı, kurdeleyi kesti ve açılışı yaptı. Kurdele kesme töreninde konuşan Ali Koç, “Gebze Fenerbahçe Derneğimizin açılışında bir aradayız. Yakın zamanda İstanbul Fenerbahçe Derneğimizin açılışını yaptık. Gördüğüm en güzel ve ferah mekanlardan biri burası, tebrikler. Umarım dernek üyelerimiz burada nice Fenerbahçe başarılarına şahit olur” dedi. söz konusu.

“İlk konteyner kentimizi Kahramanmaraş’ta açıyoruz”

Deprem bölgesinde Kahramanmaraş’ta konteyner kent Fenerbahçe’nin açılışını da yapacağını belirten Ali Koç, “Derneğimiz çok hareketli, inşallah 27 Temmuz Perşembe günü Kahramanmaraş’ta konteyner kent Fenerbahçe’nin açılışını yapacağız. Biz bunu yaptık. yarısı sizin imkanlarınız ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun imkanları ile Kahramanmaraş’ta ilk konteyner şehrimizi açacağız.Özellikle teşekkür ederim.Derneklerimizin Fenerbahçe’ye kazandırdığı temelleri iki maddede anlattık. Gebze Derneğimizi açarken dakikalar geçti” dedi.

Dernek üyelerinden birinin Kadın Voleybol Grubu’nun sırt sponsoru olduğunu belirten Ali Koç, daha sonra dernek üyeleriyle akşam yemeğine geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu