Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın telefonla görüştüğü Zülfiye Teyze, Erdoğan’ı evinde ağırlamak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde Kumluca’da meydana gelen sel felaketinin ardından bölgeye gelen Zülfiye Ceylan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından telefonda görüşerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı evinde ağırlamak istediğini ifade ederek, şunları söyledi: “Sözünün eridir. Ona pide yapacağım.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Antalya’nın Kumluca ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen sel felaketinde hasar gören iş yerlerini ziyaret ederken esnafı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bakanlarım orada, gereğini birlikte yapacağız. Türkmenistan’dan dönünce gelip orayı ziyaret edeceğim” derken Ceylan, “Allah razı olsun.

Pideci işletmecisi 75 yaşındaki Zülfiye Ceylan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştükten sonra duygularını dile getirdi. Ceylan, “Çok duygulandım çünkü arkamızda bir devlet vardı. Hatta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gelince dünyalar benimdi. Arkamızda bir devlet var dedim Allah’ım öyle günler oldu. Buna çok sevindim, beni Cumhurbaşkanımla görüştürdü, Allah razı olsun, buna da çok sevindim, öyleyim” dedi.

“Sözünün eridir, ona pide yaparım”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı konutuna davet eden Ceylan, “Onu evimde ağırlamak isterim, sözünün eridir. Ona pide yaparım, meyve hazırlarım. Allah ne verdiyse onu yeriz.” Cumhurbaşkanı ile ne konuşacağım sorusuna Ceylan, “Ben Allah ile aramda ne konuşacağım” diye cevap vererek, “Cumhurbaşkanı ile görüşene kadar büyük bir derdim vardı. Süleyman Soylu’yu görünce içim daha rahatladı. , Cumhurbaşkanımla görüştüm daha da rahatladım çok şükür dedim. O durduğu sürece dünyayı doyurdu, insanlar aç kaldı, dünyaya yardım etti, Türkiye’ye çok hizmetler yaptı, ama insanlık bilmez. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu